Lité samonivelační podlahy

Lité samonivelační podlahy1, S jakým časovým předstihem je nutné zhotovení lité anhydritové podlahy objednat?
Obecně platí, čím dříve, tím lépe. Naše firma reaguje dostatečně operativně a pokud zákazník objedná zhotovení podlahy, jsme schopni objednávku zrealizovat do 14 dní.

2, Na jaké typy konstrukcí lze anhydritové potěry použít? Samonivelační anhydritové potěry se používají ve vnitřních prostorách jako:
• pevné podlahy
• podlahy na dělící vrstvě
• plovoucí podlahy
• vytápěné podlahy
• podlahy na dutém prostoru
• průmyslové podlahy

3, Jaká je časová náročnost prací? Za jak dlouho mohu pokračovat ve výstavbě?
Naše firma je schopna vylít cca 1000m2 potěru za den. Po vylití podlahy je nutné zabránit průvanu po dobu dvou dnů. Po dvou dnech je naopak nutné větrat. Po podlaze lze chodit po 2 dnech, podlahové topení lze spustit po 4 dnech a podlahu lze zatížit (za standardních podmínek na staveništi) po 5 dnech. Důležité je po dobu zrání potěru zabránit přímému slunečnímu světlu a to z důvodu možného nerovnoměrného vysychání anhydritové směsi. Je proto vhodné okna a otvory, přes které přes den svítí slunce, zaclonit.

4, Lze podlahy vylívat za jakéhokoli počasí?
Anhydritové potěry se dají pokládat, jestliže je teplota v objektu větší než 5°C.

5, Do kdy a jak bych měl(a) zaplatit za vámi provedenou práci a materiál?
Před započetím prací je nutné uzavřít smlouvo dílo. Po provedení prací vystavujeme fakturu na celou částku se splatností dle smlouvy o díle, nejdéle však do 14 dnů. Způsob platby bankovním převodem nebo hotovostní úhradou.

Pojďte s námi
převléknout kabát
cz en