Fasády

FasádyI ten nejkrásnější dům či architektonický skvost dostane správný lesk až ve chvíli, kdy je oděn do kvalitní omítky s vkusnou barvou. Fasáda bývá první věc, kterou posuzujeme při pohledu na dům. Hezká fasáda je vizitkou domu. Správně provedená fasáda chrání objekt před povětrnostními vlivy a tepelně izoluje stavbu, čímž šetří náklady na vytápění. Fasáda má i protihlukové vlastnosti. V neposlední řadě má fasáda i výrazný estetický dopad. Kvalitní fasáda vám zajistí dlouhou životnost celé budovy. Podle fasády často poznáte, jak je dům udržovaný a co ukrývá uvnitř. Fasáda je spolu se střechou nejdůležitější součástí stavby a současně je i vizitkou domu a jeho obyvatel.V současné době je rovněž důležité zateplení fasád .

Naše firma nabízí  zateplené i nezateplené fasádní systémy. 

 

Zateplené fasády

fasada

Nejpopulárnější zateplený fasádní systém ( zateplení ) se skládá z:

1) tepelného izolantu

2) výztužné skelné tkaniny

3) stěrkového tmelu

4) povrchové úpravy

 

 

 

Jako tepelný izolant zateplení fasády může být zvolen fasádní polystyren (zpravidla EPS 70 F) nebo materiál z minerálních vláken (ROCKWOLL, ORSIL) orientovaných kolmo či podélně.

Finální povrchová úprava může být v mnoha variantách. Je možno zvolit šlechtěnou omítku se stříkaným, škrábaným či pastovým povrchem.

Šlechtěná omítka může mít požadovanou barevnost (barevná je přímo nanášená omítka ), případně je možné nanést finální barevný nátěr na neutrální barvu omítky.

Dodavatelé šlechtěné omítky jsou firmy MAXIT nebo Weber-Terranova . Vzorkovník barev k nahlédnutí: WEBER- TERRANOVA 

Cena za realizaci fasády se pohybuje od 650 do  2000 Kč/ m² bez DPH. Při realizaci velkých objemů je cena smluvní. Konkrétní cenovou nabídku Vám rádi na požádání  vypracujeme.

 

IMG 1323 m IMG 1326 m
IMG 1327 m  
Pojďte s námi
převléknout kabát
cz en